12 maja, 2017

O firmie

 


Doświadczenie i zaangażowanie w sprawy naszej firmy, to najważniejszy, wspólny cel wszystkich pracowników

Działając na rynku od wielu lat udało nam się zdobyć zaufanie wielu prywatnych klientów oraz firm. Dzięki kompleksowym usługom jakie świadczymy, klienci chętnie wracają do nas ponownie. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się diagnostyką i rozwiązywaniem problemów z filtrami DPF. Podjęliśmy walkę z tym problemem w momencie, kiedy ten temat w Polsce dopiero raczkował. Obecnie oferujemy nasze usługi na terenie Łodzi gdzie znajduje się nasza siedziba oraz za pośrednictwem przesyłek kurierskich na terenie całego kraju. Jeśli masz problem z filtrem DPF/FAP bądź chcesz zlecić nam kontrolę Twojego pojazdu – koniecznie skontaktuj się z nami.

Nasz serwis filtrów DPF czynny jest w godzinach od 8 do 17 od poniedziałku do piątku. Możesz wybrać się do nas bez umówionej wcześniej wizyty, ale jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja sprawa zostanie załatwiona od ręki – zadzwoń i umów się na konkretną godzinę! Lata doświadczenia i doskonała jakość pracy sprawiają, że nasi klienci po prostu rozchwytują każdy wolny termin.

Dla kogo jest nasz serwis DPF?

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich posiadających samochód osobowy lub dostawczy wyposażony w filtr cząstek stałych DPF/FAP, D-CAT. Niesprawny i niedrożny filtr jest przyczyną wielu problemów w samochodzie. Mechanicy rozkładają ręce wymieniając coraz to nowe części, co tak naprawdę nie rozwiązuje problemu w żaden sposób.

 

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie:

  • diagnostyki filtrów DPF/FAP
  • diagnostyki filtrów D-CAT i katalizatorów
  • wymiany i montażu filtrów DPF/FAP
  • wypalania filtrów cząsteczek stałych oraz katalizatorów

 

Masz problem z autem?
Chcesz naprawić filtr DPF ?
A może szukasz profesjonalnej porady w tym zakresie?

 

Już teraz zadzwoń do nas i umów się na naprawę w naszej firmie. My zadbamy o Twój samochód, a Ty przyłączysz się do ochrony środowiska!