Maj 19, 2017

Oferta


Jeżeli szukasz profesjonalnego doradztwa i serwisu w zakresie filtrów DPF do silników wysokoprężnych, to dobrze trafiłeś. Działamy w tym obszarze od lat, oferując naszym klientom wysokiej jakości usługi.

Nasza oferta obejmuje:

Przygotowana przez nas oferta skrojona jest na miarę potrzeb naszych klientów. Nasz serwis działa szybko i skutecznie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala na bardzo szybkie diagnozowanie wszelkich problemów z filtrami FAP i DPF. W razie potrzeby wykonujemy diagnostykę oraz profesjonalną naprawę. Prowadzimy zabiegi konserwacyjne, które oczyszczą go z zanieczyszczeń i sprawią, że będzie działał jak nowy! W odpowiedniej cenie otrzymujesz profesjonalne porady, szczegółową wycenę i gwarancję zadowolenia. Nasi klienci niejednokrotnie chwalą naszą sumienną pracę i dbałość o każdy detal. Aktualna oferta ciągle się rozwija, z czasem mamy zamiar poszerzyć ją o kolejne pozycje. Tematyka filtrów DPF jest całkiem nową dziedziną w życiu przeciętnego konsumenta i ciągle rośnie zapotrzebowanie na porady, jak również serwis związany z tymi urządzeniami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Więcej szczegółów znajdziesz w odpowiednich podkategoriach na naszej stronie internetowej. Jeśli masz pytania, wątpliwości lub chcesz skorzystać z jednej z usług – zadzwoń do nas i wybierz dogodny dla Ciebie termin! Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług i idealne wykonanie powierzonych nam zadań.

Serwis FAP/DPF

Diagnostyka problemów z filtrami cząsteczek stałych FAP (pracujących w systemie mokrym), jak i DPF (pracujących w systemie suchym) jest naszym głównym zadaniem. Od tego rozpoczęła się nasza działalność serwisowa. Po ustaleniu problemu i zlokalizowaniu usterki przystępujemy do naprawy. Nasza szeroka wiedza z zakresu filtrów i doskonały warsztat sprawiają, że poradzimy sobie z każdym problemem. Naprawiamy zarówno uszkodzone jak i zatkane filtry DPF. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami w celu umówienia wizyty jeszcze dzisiaj!

Montaż/demontaż filtrów

Zakres naszych usług to zarówno montaż jak i demontaż filtrów DPF. Dzięki temu możliwa jest przy okazji wymiana, konserwacja czy też naprawa innej usterki. Nie zawsze jednak źródło problemu leży w źle działającym filtrze. Należy pamiętać, aby poszczególne naprawy wykonywać etapami. Zdarza się, że może dojść do mechanicznego uszkodzenia filtru w wyniku mało skutecznej metody usunięcia sadzy, w takim wypadku demontaż wadliwego urządzenia przebiega bardzo sprawnie. Specjalizujemy się również w zakładaniu filtrów. Założenie nowego filtra nie zajmuje zbyt wiele czasu dzięki specjalistom, którzy mają fach w jednym ręku. Masz problem z filtrem? Nie zwlekaj i przyjedź do nas zdiagnozować problem.

Wypalanie filtrów

Wypalanie filtrów w naszym serwisie jest usługą wieloetapową począwszy od diagnostyki, a na wypaleniu zanieczyszczeń i cząsteczek sadzy w profesjonalnym piecu indukcyjnym kończąc. Kolejnym etapem jest usunięcie resztek zanieczyszczeń za pomocą specjalistycznych środków chemicznych, a następnie przeprowadzenie uszlachetnienia monolitu, co przywraca 99 % skuteczności filtra. Cały proces regeneracji kończymy diagnostyką i na koniec zabezpieczamy powłoką farby antykorozyjnej. Dzięki takiej regeneracji filtra w naszym serwisie, ulega poprawie wydajność samochodu. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie sprawia, że realizacja usługi jest nie tylko szybka, ale i skuteczna. Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na wizytę. Dzięki temu uchronisz swój samochód przed niechcianą usterką i dalszymi drogimi naprawami. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta!